OSTiDM Kontakt

Ania Godlewska

Ania Godlewska o sobie:
W zawodzie trenera-instruktora pracuję od wielu lat.
Moje prywatne zainteresowania dały początek drodze zawodowej, podczas której za cel obrałam sobie pomaganie ludziom w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Do swojej pracy podchodzę z maksymalnym profesjonalizmem.

Jestem zdania, że kluczem do sukcesu są przede wszystkim odpowiednie kwalifikacje, dlatego też odbyłam cykl szkoleń, w tym między innymi w szkołach „Open Mind Health & Fitness” oraz “Fintess Authority School”. Posiadam także szereg certyfikatów: BOSU, Stretching & Relaks, Aktywna Ciąża, Power Pump i inne.

Moim ulubionym kolorem jest czarny – symbol mocy, trwałości, wytrzymałości i inteligencji. Lubię również fiolet, który jest wyznacznikiem dobrej jakości, a także synonimem wolności i przestrzeni. Specjalizuję się w ogólnej poprawie kondycji oraz redukcji i modelowaniu sylwetki.

Uważam, że do osiągnięcia Waszych i moich celów niezbędna jest efektywna komunikacja i indywidualne ukierunkowanie osobowe – nawet podczas zajęć grupowych. Serdecznie zapraszam na treningi – przekonajcie się, że razem możemy wiele osiągnąć!

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach fitness zadzwoń lub napisz
recepcja@eranova.pl
fitness@eranova.pl
tel: 885-818-185