OSTiDM Kontakt

Beata Vashchenko

Beata Vashchenko – dyplomowana instruktorka fitness i Zumba fitness. Swoją przygodę z Zumbą rozpoczęła w 2010 roku , więc niedługo po jej wejściu do Polski.

Zumba Fitness urzekła ją swoją oryginalnością, odmiennością od innych stylów fitness i tańca, ponieważ łączy w sobie obie te formy. Początkowo Zumba była tylko rozrywką, oderwaniem się od codziennych spraw, ale z czasem stała się stylem życia a później zawodem instruktora.


Beata
jest osobą mającą duże doświadczenie, pozytywnie nastawioną do otoczenia, wiecznie uśmiechniętą. Układy na jej zajęciach są proste , ale zarazem urozmaicone na tyle, że odnajdzie się na nich zarówno klient zaawansowany w zumbie jak i początkujący. Uczestnicy zajęć wychodzą z treningu zmęczeni, ale uśmiechnięci.

Zumba? To przede wszystkim dobra zabawa. Jest wyjątkowym treningiem fitness, który polega na połączeniu tańca i aerobiku.
Zumba jest dla każdego! :) Wykorzystuje rytmy latynoskie i kroki takie jak: marengue, salsa, cumbia, reggaeton, taniec brzucha, cha-cha, i inne.

Tajemnicą Zumby jest to, że pozwala uwolnić energię, rozładować stres i napięcie, a zarazem poprawić kondycję i … schudnąć .

Na Zumbie spalamy i ujędrniamy
ZAPOZNAJ SIĘ Z PROGRAMEM LOJALNOŚCIOWYM

Zajęcia trwają 55 min.
Zajęcia odbywają się w środę o godz. 19:00.

Grafik zajęć 2017/2018: Kliknij TUTAJ

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Fitness
fitness@eranova.pl
Recepcja
tel kom. +48 885 81 81 85
tel. 89 534 94 04
recepcja@eranova.plhttp://m.eranova.pl/2017/09/orig/1-2444.jpg
http://m.eranova.pl/2017/09/orig/k1-2445.jpg