OSTiDM Kontakt

ABT -BRZUCH UDA POŚLADKI

Abdominal– brzuch, buttocks– pośladki, thighs– uda

Upss! Znowu zdarzyło Ci się przybrać na wadze? Zaokrągliłaś się tam gdzie zwykle, w najbardziej problematycznych rejonach Twojego ciała? Pocieszające jest to, że nie Ty jedna ;-) , a lekarstwem dla nas wszystkich są zajęcia ABT!
Aby pozbyć się niepotrzebnych wałeczków oraz innych zaokrągleń, potrzebny jest Tobie trening, który pozwoli spalić tkankę tłuszczową i jednocześnie wzmocnić, a tym samym zarysować mięśnie. Nazwa treningu ABT wzięła się od trzech angielskich słów: abdominal – brzuch, buttocks – pośladki, thighs – uda, czyli naszych głównych stref problematycznych. Właśnie te strefy będą kształtować się najbardziej podczas zajęć ABT. Dzięki temu uzyskamy bądź utrzymamy piękną i zgrabną sylwetkę.
ABT to seria intensywnych ćwiczeń wykonywanych w odpowiednim tempie przy energetycznej muzyce, które zawsze poprzedza 15-minutowa rozgrzewka ogólna. Już po kilku treningach odczujesz mniejsze zmęczenie oraz zdecydowaną poprawę kondycji. Również na widoczne efekty nie musisz długo czekać. Jeśli regularnie będziesz uczęszczać na zajęcia, Twój brzuch stanie się płaski, pośladki podniosą się i ujędrnią, uda się wysmuklą a oznaki cellulitu zdecydowanie się zmniejszą.
Nie musisz się też martwić, że treningi będą monotonne, ponieważ często wykorzystuje się podczas nich różnego rodzaju sprzęty np.: taśmy, piłki fitball czy ciężarki.

Nieważne czy jesteś zgrabna czy bardziej zgrabna. Te zajęcia przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania, tak więc dla Ciebie również! Najważniejsze to regularność i chęci.

ZAPOZNAJ SIĘ Z PROGRAMEM LOJALNOŚCIOWYM

Zajęcia poniedziałkowe
Prowadzi: Agata Lecewicz
Zajęcia trwają 55 min.


ZOBACZ TAKŻE:
BODY SCULPT
PŁASKI BRZUCH

Recepcja
tel kom. +48 885 81 81 85
tel. 89 534 94 04
recepcja@eranova.pl
http://m.eranova.pl/2013/04/z4/fb-na-strone-110.jpg

Śledź nas na Facebooku.
Bądź na bieżąco !!!


MASZ PYTANIA? CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
Kontakt - kliknij

http://m.eranova.pl/2013/10/orig/f1-555.jpg
http://m.eranova.pl/2013/10/orig/f2-556.jpg
http://m.eranova.pl/2013/10/orig/f3-557.jpg