OSTiDM Kontakt

Trening obwodowy

Jeśli szukasz treningu wszechstronnego, nie zajmującego wiele czasu a dającego szybkie efekty to właśnie to!

TRENING OBWODOWY, zwany również stacyjnym (ćwiczenia wykonywane są na różnych stacjach z wykorzystaniem różnych przyrządów), polega na wykonywaniu 6-15 ćwiczeń w określonej kolejności, których czas trwania wynosi między 30-60 sekund. Pomiędzy ćwiczeniami zasadniczo nie ma przerw, jedyny odpoczynek to czas który zajmuje nam zmiana ćwiczenia na kolejne. Wykonanie wszystkich ćwiczeń to jeden obwód, po którym następuje przerwa trwająca między 1-2 min. Z reguły wykonuje się 2-3 obwody, których wykonanie daje intensywny trening o czasie trwania między 30-45 minut.

Tradycyjny TRENING OBWODOWY poprawia zarówno siłę mięśni jak i ich wytrzymałość. Wzmacnia również ścięgna i stawy. To doskonały sposób na harmonijne wymodelowanie całej sylwetki, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fitnessem czy siłownią. Jest to forma aktywności fizycznej, podczas której wykonujemy ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe na każdym z treningów.
Ćwiczenia obwodowe rekomendowane są przez specjalistów jako skuteczne w walce z nadmiarem kilogramów, cellulitem czy brakiem kondycji. Warto wiedzieć, że taki trening to najprostsza forma ćwiczeń mięśniowo-oddechowych poprawiająca kondycję całego ciała.
Precz z monotonią na zajęciach fitness! Szybko, efektywnie i ciekawie.
Zajęcia trwają 55 min.


MASZ PYTANIA? CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
Kontakt
fitness@eranova.pl
tel: 885-818-185

Zajęcia prowadzi Ania Godlewska- poznaj ją ...więcej


http://m.eranova.pl/2013/10/orig/f1-555.jpg
http://m.eranova.pl/2013/10/orig/f2-556.jpg
http://m.eranova.pl/2013/10/orig/f3-557.jpg