OSTiDM Tropicana Cup Kontakt

Kontakt

Eranova
Miejsce Kreatywnej Aktywności

Al. Obrońców Tobruku 3
10-092 Olsztyn

Recepcja
tel kom. +48 885 81 81 85
tel. +48 89 534 94 04
recepcja@eranova.pl

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Restauracja Era Smaku
tel. + 48 89 522 23 35
tel. kom. +48 887 87 87 50
restauracja@eranova.pl

Imprezy okolicznościowe, bale, wesela
tel. +48 89 522 23 35
tel. kom. +48 887 87 87 50
restauracja@eranova.pl

Wesela, studniówki, połowinki, imprezy okolicznościowe
tel. kom. +48 887 87 87 55, tel. kom. +48 887 87 87 50
imprezy@eranova.pl

Konferencje, spotkania biznesowe
tel. kom. +48 887 87 87 50
konferencje@eranova.pl
tek kom. +48 506 036 345, tel. (89) 522 23 28


Szkoła Tańca
tel. kom. +48 885 81 81 85
recepcja@eranova.pl

Urodzinki, imprezy dla dzieci
tel. kom. +48 887 87 87 54
urodzinki@eranova.pl

Fitness
tel. kom. +48 885 81 81 85
fitness@eranova.pl

Targi
tel. kom. 885-818-185
recepcja@eranova.pl

Biuro Podróży - kolonie, zimowiska
tel. kom. +48 695 04 04 50
olsztyn@dzieciecepodroze.pl

Półkolonie, półzimowiska
tel. kom. +48 798 051 051
polkolonie@eranova.pl




http://m.eranova.pl/2013/04/z4/fb-na-strone-110.jpg
Śledź nas na Facebooku.
Bądź na bieżąco !!!


http://m.eranova.pl/2013/06/orig/plamy1-246.jpg